Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co je v€?
v€ je virtuální měna na této stránce. Je to myšleno jako v€ = virtual € = virtuální Euro.

Jak vydělat?
No hlavní věc je, abyste si vystudovali práci (Práci naleznete ZDE). Když vystudujete, můžete si zažádat o práci a pak budete dostávat výplatu 1. týdně.
Peníze můžete ale dostávat i za nahnání nových lidí na tuto stránku (zvlášť kluků xD).

  • Za nahnání kluka - 700 v€
  • Za nahnání holky - 500 v€
  • Za zaregistrování - 30 000 v€ (můžete zde mít pouze jeden účet!)
  • Za sehnání spolupráce (musí dosvedčit majitel druhé stránky) - 600 v€

?Nahnání? - Seženete nové lidi na tyo stránky. Ale aby vám byly přičteny v€, musí dotyčný napsat v registraci do kolonky ,, O této stránce jsem se dozvěděl/a od? (Vyplňte, pokud vám o ní řekl někdo z obyvatelů města) " vaši přzdívku ve městě.

?Sehnání spolupráce? - Můžete sehnat člověka, který vlastní nějakou virtuální stránku na tomto principu (virtuální město, stáj, virtuální škola kouzel, útulek apod.) a dát mi na něj kontakt. Tímto způsobem by se pak daly zařídit virtual. výlety, cestovka apod. :)

Jak si vybrat povolání?
Tak to máte několik možností. Buď pracovat ve vládě (plat podle aktivity), nebo si vybrat podle platu povolání a nebo prostě co by vás bavilo.

Rozdíl mezi Podnikatelem a Obchodníkem
Vypadá to stejně že? Ale je to ve skutečnosti každé něco trochu jeného.

Podnikatel: Vlastní podnik. Podnik je v této hře charakteristický pro Bar, Restauraci, Diskotéku a podobné věci, ve kterýhc člověk zákazníkovy něco vyloženě poskytuje. Za toto poskytování však vybírá nějaké peníze a ty jdou pak čistě na jeho účet, takže když máte prosperující podnik, můžete mít až 3× tolik co Lékař apod.

Obchodník: Obchodník prodává. Může mít obchod s oblečením, doplňky, nábytkem apod. Všechny peníze, které zákazník utratí jdou na Obchodníkův účet, takže můžete mít i větší zisk než podnikatel.